Cari Hareket Girişi:

            Toplu Cari Hareket Girişini yapabilmek için  butonuna basınız. Hangi müşteri üzerinde  hareket girişi yapmak istiyorsanız seçiniz ve tamam butonuna basınız. O müşterinize ait Borç/Alacak  seçimini yaparak fiyatını giriniz. Başka bir hareket eklemek için aynı işlemleri tekrarlayınız.

Hareket girme işlemlerinizi tamamladıktan sonra   butonuna basınız. Tüm hareketler otomatik olarak işlenecektir. İsterseniz tüm hareketleri kaydetmeden çıkabilirsiniz. Bunun için Kapat butonuna basın, “İşlenmemiş hareketler var Çıkmak istiyor musunuz?” sorusuna evet cevabını verin.

            İpucu:  Birden çok cariye aynı işlem tutarı ile giriş yapmak istiyorsanız, birden fazla cari seçimi yaptıktan sonra işlem tutarı alanına geliniz. İlk kişiye istediğiniz tutarı giriniz. Daha sonra menünün üst kısmında yer alan      butonu aktif hale gelecektir. Bu butona basarak  diğer seçmiş olduğunuz carilerin tümüne bu fiyatı kopyalamış olacaksınız. Aynı şekilde işlem türü, tarihi gibi seçenekleri de aynı metot ile kopyalayarak her carinizde aynı işlemleri girmekten kurtulmuş olursunuz.